OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulpturalt fat med relief, mässing, 1900-talets mitt.

437029. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulpturalt fat med relief, mässing, 1900-talets mitt.

Diameter 26 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 26 cm.

Åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 766