PER SUNDSTEDT. "Hinken" eller "Kostahinken", takarmatur formgiven 1970.

437017. PER SUNDSTEDT. "Hinken" eller "Kostahinken", takarmatur formgiven 1970.

Gul takpendel med metallband.
Diameter 40, höjd 30 cm.

Bucklor, skev.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gul takpendel med metallband.
Diameter 40, höjd 30 cm.

Bucklor, skev.
Bruksslitage.

Antal besök: 752