MATSALSGRUPP, 10 delar, mahogny, Blomstermåla möbelfabrik.

437005. MATSALSGRUPP, 10 delar, mahogny, Blomstermåla möbelfabrik.

Bord, diameter 120 cm, höjd 75 cm, Medföljer 2-iläggsskivor 58 cm/styck. Vitrinskåp, bredd 110 cm, djup 45 cm, höjd 188 cm.
Stolar, rygghöjd 93 cm.

Bordsskiva med ytrepor, bordets undersida med skada, i övrigt brukslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, rygghöjd 93 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 254