437005. MATSALSGRUPP, 10 delar, mahogny, Blomstermåla möbelfabrik.
Bord, diameter 120 cm, höjd 75 cm, Medföljer 2-iläggsskivor 58 cm/styck. Vitrinskåp, bredd 110 cm, djup 45 cm, höjd 188 cm.
Stolar, rygghöjd 93 cm.
Bordsskiva med ytrepor, bordets undersida med skada, i övrigt brukslitage.
Nyckel/nycklar finns.