SERVERINGSKANNA, mässing, Skultuna Bruk, senempire, 1800-talets mitt.

437002. SERVERINGSKANNA, mässing, Skultuna Bruk, senempire, 1800-talets mitt.

Handtag av trä. Stämplad SB.
Höjd 22 cm.

Slitage, handtag glapp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handtag av trä. Stämplad SB.
Höjd 22 cm.

Slitage, handtag glapp.

Antal besök: 816