BOKHYLLA, Engelskt stil, Grange, 19/2000-tal.

437000. BOKHYLLA, Engelskt stil, Grange, 19/2000-tal.

Brickmärkt, längd 141, djup 33, höjd 81 cm.

Slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre repor.

Antal besök: 1 671