Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
D PERSSON. Gåramålning. "Mölleröds slott vid 1600-talets början". Olja på pannå. Signerad D Persson.
43698. D PERSSON. Gåramålning. "Mölleröds slott vid 1600-talets början". Olja på pannå. Signerad D Persson.
30x36 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30x36 cm.
Garpenhus Auktioner
1 830