436932. HYLLSYSTEM, metall, "Big", Marc Sadler, Caimi Brevetti, Italien, 2000-tal.
3 gavlar, höjd ca 146,5 cm.
2 gavlar, höjd ca 104,5 cm.
10 hyllor, längd ca 160, djup 30 cm.
4 hyllor, längd ca 120, djup ca 30 cm.
8 väggfästen.
Slitage, märken, repor. Fötter samt avslut saknas.