BIL, BMW, Schuco Examico 4001, 1940-50-tal.

43691. BIL, BMW, Schuco Examico 4001, 1940-50-tal.

Längd 14 cm.
Fjäder fungerar.

Slitage, hårda däck, saknar ruta, ratt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 14 cm.
Fjäder fungerar.

Antal besök: 4 160