SÄNGBORD 1 par, plast, "Ghost Buster", Philippe Starck, Kartell, 2000-tal.

436905. SÄNGBORD 1 par, plast, "Ghost Buster", Philippe Starck, Kartell, 2000-tal.

Ca längd 40 bredd 31,5 höjd 57 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 464