VÄGGRELIEF, keramik, "Blomster vid Midsommartid", Aimo Nietosvuori, Jie Grantofta, signerad samt numrerad 130/1000, 1900-tal.

436857. VÄGGRELIEF, keramik, "Blomster vid Midsommartid", Aimo Nietosvuori, Jie Grantofta, signerad samt numrerad 130/1000, 1900-tal.

Märkt samt signerad på både framsidan och baksidan.
Totalmått ca 44 x 37,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalmått ca 44 x 37,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 917