PAUL PILTZ. Olja på pannå.

PAUL PILTZ. Olja på pannå.
436855. PAUL PILTZ. Olja på pannå.

Sittande kvinnor. Signerad och daterad -50
50x65 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x65 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 5 871