SKÅL, konstglas, Kjell Engman, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

436842. SKÅL, konstglas, Kjell Engman, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

Dekor av landskap med träd och fåglar. Etikettmärkt vid kant. Signerad Boda K. Engman.
Höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 7 346