MATBORD, teak/bok, David Rosén, NK.

436837. MATBORD, teak/bok, David Rosén, NK.

Längd 145, bredd 80, höjd 75 cm samt 2 skivor med bredd 45 cm.

Bruksslitage, smärre träskador samt fanerskada på en skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 598