ALMA ÖHRSTRÖM. Olja på duk uppklistrad på pannå.

436810. ALMA ÖHRSTRÖM. Olja på duk uppklistrad på pannå.

Vinterlandskap med personer. Signerad och daterad -74
44x116 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

44x116 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 946