GOLVLAMPOR, ett par, 1900-tal.

4367989. GOLVLAMPOR, ett par, 1900-tal.

Lövträ. Höjd inkl. lampsockel ca 152 cm.

Något slitage. Textilklädda skärmar medföljer. En lampa med senare dragströmbrytare. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 409