DOCKSKÅP, med möbler, 1900-talets början.

43679. DOCKSKÅP, med möbler, 1900-talets början.

Höjd 68, djup 33, bredd 41 cm.
Med diverse möbler, föremål samt 1 st inneboende, ca 1950-70-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 656