BORD MED SKÅP, ek med broderad skiva under glas, daterad 1932.

436783. BORD MED SKÅP, ek med broderad skiva under glas, daterad 1932.

Diameter 54, höjd 64 cm.

Bruksslitage samt smärre fanerskada på dörren.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 54, höjd 64 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 721