VASER, 3 st samt LJUSSTAKAR, 2 st, glas, bl.a Ann Wåhlström Kosta Boda, signerade.

436774. VASER, 3 st samt LJUSSTAKAR, 2 st, glas, bl.a Ann Wåhlström Kosta Boda, signerade.

2 ljusstakar Ann Wåhlström signerade höjd 24 och 36 cm.
2 vaser Kosta osignerade höjd 27,5 cm.
Vas Kosta Boda osignerade höjd 25 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 1 274