BORD, metall, "Ferro", Piero Lissoni, Porro, Italien, 2000-tal.

436769. BORD, metall, "Ferro", Piero Lissoni, Porro, Italien, 2000-tal.

Ca längd 190 bredd 190 höjd 72 cm.

Slitage, enstaka ytskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, enstaka ytskador.

Antal besök: 3 066