PRIMUSKÖK,(1153) 1900-talets första hälft.

436690. PRIMUSKÖK,(1153) 1900-talets första hälft.

märkt: Primus No 1153 made in Sweden
Höjd 25 cm
Diameter 24 cm.

Slitage, rost, märken & repor.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm
Diameter 24 cm.

Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 402