BESTICKSSCHATULL, GUSTAVIANSK STIL.

4366884. BESTICKSSCHATULL, GUSTAVIANSK STIL.

Inredning med fyra utdragslådor, bronserade beslag.
Höjd 72cm, bredd 48cm, djup 35cm.

Bruks- och ytslitage, repor, blekt, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 503