SPEGEL, ommålad, 1960-tal, Aksel Kjersgaard, Odder, Danmark.

436621. SPEGEL, ommålad, 1960-tal, Aksel Kjersgaard, Odder, Danmark.

Vitmålad samt övre och undre kant folierad. 106x43 cm. Brännsignerad.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 633