STOL med galonklädsel, okänd formgivare, Sverige 1960-tal.

436604. STOL med galonklädsel, okänd formgivare, Sverige 1960-tal.

Trästomme i teak, klädsel i svart galon.

Slitage på benställning och solblekta armstöd. Lätt ostadiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 321