BESTICK, 16 delar, silver, olika modeller, 18/1900-tal. Vikt ca 520 gram.

436597. BESTICK, 16 delar, silver, olika modeller, 18/1900-tal. Vikt ca 520 gram.

1 tårtspade, 2 matskedar, 1 kakspade, 1 såsslev, 2 uppläggningsskedar, 4 teskedar, 3 kaffeskedar och 2 moccaskedar.

Bruksslitage, några med monogramgravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 670