SOFFA, laserad furu, Karl Johanstil, 1900-tal.

436439. SOFFA, laserad furu, Karl Johanstil, 1900-tal.

Utdragbar
Längd 198, bredd 73, rygghöjd 94, sitthöjd 46, sittdjup 64 cm.

Smärre slitage samt tyget med mindre smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utdragbar

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 703