SKÄRBRÄDA / GRILLBRÄDA, Scandia Present, 1900-talets andra hälft.

436420. SKÄRBRÄDA / GRILLBRÄDA, Scandia Present, 1900-talets andra hälft.

Betsat lövträ. Dekor i form av tjurhuvuden i vitmetall. Längd ca 58 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 724