VAS samt SKÅL, glas, Lars Hellsten, Orrefors.

436384. VAS samt SKÅL, glas, Lars Hellsten, Orrefors.

Vas, signerad Orrefors, höjd 14,5 cm
Skål, signerad Orrefors LH samt numrerad, höjd ca 10 cm.

Smärre slitage, repor under botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 694