AUGUST HERIBERT STENBERG. Kvinnor vid palats. Olja på duk, signerad Aug. Stenberg.

436293. AUGUST HERIBERT STENBERG. Kvinnor vid palats. Olja på duk, signerad Aug. Stenberg.

OBS! Storleken! 190 x 135 cm.

Smärre slitage vid övre ramkant, mindre krackelyr och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

OBS! Storleken! 190 x 135 cm.

Antal besök: 2 224