SATSBORD, 3 delar, Bra Bohag, Fröseke, AB Nybrofabriken, 1900-talets andra hälft.

436243. SATSBORD, 3 delar, Bra Bohag, Fröseke, AB Nybrofabriken, 1900-talets andra hälft.

Teak/ek, längd 40, bredd 36 höjd 44 cm samt längd 87, bredd 36, höjd 46.

Fläckiga skivor samt fanerskada på ett litet bord.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 863