LJUSLYKTOR, 6 stycken, glas,"solros", Kosta, 1900-tal.

436212. LJUSLYKTOR, 6 stycken, glas,"solros", Kosta, 1900-tal.

Ett par ljusstakar i färgat glas samt fyra i olika höjd.
Höjd ca 8 cm till 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 8 cm till 27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 874