OMEGA, armbandsur, Constellation, Chronometer, stål.

4362084. OMEGA, armbandsur, Constellation, Chronometer, stål.

Ur: ca 3.5 cm i diameter
Armband: Stretch.

Normalt bruksslitage utvändigt, repor på glas finns.
Funktion: OK.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ur: ca 3.5 cm i diameter
Armband: Stretch.

Funktion: OK.

Antal besök: 1 024