BARSKÅP, mahogny, rikligt skulpterat, orientalisk stil, 1900-tal.

436199. BARSKÅP, mahogny, rikligt skulpterat, orientalisk stil, 1900-tal.

Längd 91, bredd 46, höjd 104 cm.
Längd utvikt 182 cm.

Bruksslitage samt smärre repor på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd utvikt 182 cm.

Antal besök: 1 041