FLASKOR (2) samt OLJEKANNA, plåt, 1900-tal.

436182. FLASKOR (2) samt OLJEKANNA, plåt, 1900-tal.

Damejeanne i metallkorg, höjd 68 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 749