FÅTÖLJ, troligen Sverige, 1900-talets andra hälft.

436177. FÅTÖLJ, troligen Sverige, 1900-talets andra hälft.

Svart galon. Ryggens höjd 71 cm. Längd 71 cm.

Bruksslitage, fläckar, smärre stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 557