FÅTÖLJER, ett par, troligen Sverige, 1900-talets andra hälft.

436176. FÅTÖLJER, ett par, troligen Sverige, 1900-talets andra hälft.

Svart galon. Ryggens höjd 71 cm. Längd 71 cm.

Bruksslitage, fläckar, stötmärken. En dyna med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 640