PARTI DIVERSE KERAMIK, 17 delar, bland annat kaffekoppar, tallrikar, 1900-tal.

43615. PARTI DIVERSE KERAMIK, 17 delar, bland annat kaffekoppar, tallrikar, 1900-tal.

9 koppar, 10 fat, samt skål, Japan.
Tekanna, gräddkanna, sockerskål samt lockskål, med reliefdekor av blomma, Sarreguemines.
4 tallrikar med olika motiv, Sarreguemines.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 1 031