ARMBANDSUR, Rolex, Oyster Perpetual, automatic.

4361202. ARMBANDSUR, Rolex, Oyster Perpetual, automatic.

Urverkets serienummer O821639.
Diameter 33 mm.

Bruksslitage. Repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33 mm.

Antal besök: 5 958