BIRGIT KRAFFT-WESTERBERG. "I ljuset". Olja på pannå, signerad.

436089. BIRGIT KRAFFT-WESTERBERG. "I ljuset". Olja på pannå, signerad.

83 x 59,5 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

83 x 59,5 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 1 196