Gästriklands Auktionskammare
Smycken & Ädelstenar
Collier
COLLIER, 2 st, Penti Sarpaneva, brons, 1900-tal.
436045. COLLIER, 2 st, Penti Sarpaneva, brons, 1900-tal.
Längd 63,5 - 65,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 63,5 - 65,5 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
1 058