FIGURIN, porslin, Royal Dux Bohemia, 1900-tal.

436019. FIGURIN, porslin, Royal Dux Bohemia, 1900-tal.

Dansande par i rokokostil. Stämplad Royal Dux, Made in Czechoslovakia samt Royal Dux Bohemia. Höjd ca 22 cm.

Någon mindre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Någon mindre fläck.

Antal besök: 5 588