LJUSKRONA i mässing. 1910-tal.

43598. LJUSKRONA i mässing. 1910-tal.

Troligen Gusum. Höjd 69 cm.

Normal bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Troligen Gusum. Höjd 69 cm.

Normal bruksslitage.

Antal besök: 1 297