VITRINSKÅP, plåt, 2000-tal.

435931. VITRINSKÅP, plåt, 2000-tal.

Inredd med tre hyllplan.

Längd 124, bredd 43, höjd 200 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inredd med tre hyllplan.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 4 438