SKOLPLANSCHER, 4 st, Svenska växter.

435919. SKOLPLANSCHER, 4 st, Svenska växter.

Samlade ogräs, gran, vårlök samt åkersenap.
Ca 78 x 57 cm.

Slitage, fläckar, kantskador, monterade mot papp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 78 x 57 cm.

Antal besök: 3 544