Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
KARMSTOLAR, 1 par, vitmålade med förgyllningar, rokokostil, 1800/1900-tal.
435909. KARMSTOLAR, 1 par, vitmålade med förgyllningar, rokokostil, 1800/1900-tal.
Lösa sitsar.
Färgslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Lösa sitsar.
Färgslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
878