SKULPTURER, 2 st, hundar, Jie samt Tilgmans, keramik, 1900-tal.

435907. SKULPTURER, 2 st, hundar, Jie samt Tilgmans, keramik, 1900-tal.

Bulldog, Kerstin Grönvall, Tilgmans, höjd 7, längd 15,5 cm.
Hund, Jie, höjd 14 cm.

Bruksslitage, vita och svarta hunden med missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hund, Jie, höjd 14 cm.

Antal besök: 1 745