LINNESERVETTER, ca 72 st, 1900-tal.

435903. LINNESERVETTER, ca 72 st, 1900-tal.

Olika mönster och storlekar. Med monogram.

Bruksslitage. Ej helt genomgångna. Några med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 621