SALONGSGRUPP, vitmålad med förgyllningar, rokokostil, 1800/1900-tal.

435902. SALONGSGRUPP, vitmålad med förgyllningar, rokokostil, 1800/1900-tal.

Bord samt 4 stolar, bordets diameter 75, höjd 73 cm.

Färgslitage samt spricka i bordet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 930