DAMARMBANDSUR, 4 st, guld på stål och double, 1900-tal.

435814. DAMARMBANDSUR, 4 st, guld på stål och double, 1900-tal.

Siduna, Record och Gyros. Diameter exklusive krona ca 20 mm.

Ej funktionstestade. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestade. Slitage.

Antal besök: 1 444