ARMBANDSUR, 5 st, guld på stål och stål, 1900-tal.

435802. ARMBANDSUR, 5 st, guld på stål och stål, 1900-tal.

Pulsar, Regency, Junghans, Seiko och Svalan. Tre quartz samt två automatiska. Diameter ca 26-35 cm.

Ej funktionstestade. Hårt slitage. Ett glas med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 970