NALLE, Steiff, Tyskland, 1900-tal.

435798. NALLE, Steiff, Tyskland, 1900-tal.

Björn, knapp i örat
Längd 42, bredd 18, höjd 34 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björn, knapp i örat

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 854